Komende Club Activiteiten

Datum Activiteit
30 Jan 2020 Wafel/Truffel verkoop
07 Feb 2020 Hageland Quiz sporthal Lubbeek
15 Mar 2020 Steakdagen Zaal Libbeke
21 Mar 2020 OPEN HAGELANDS WIEZEN-TOERNOOI
01 May 2020 to 03 May 2020 HAGELAND 3-daagse sporthal Lubbeek
09 May 2020 Clubdag sporthal Boutersem
17 Aug 2020 to 21 Aug 2020 Bewegingskamp basket 6 tot 12 jaar

Bijgestuurde agenda

Datum Activiteit Info
Fri 10/01 18:00 MAANDELIJKSE MEISJESTRAINING U8-U10-U12

SPORT'O'DROOM

Tweede vrijdag van de maand 18u-19u30

Sun 19/01 13:00 PEANUTSTORNOOI TIENEN (13:00-16:00)

#3 ploegen

Sat 25/01 12:30 SPORT'O'DROOM NIET BESCHIKBAAR

GEEN BASKET ACTIVITEITEN IN SPORT'0'DROOM MOGELIJK

Fri 07/02 00:30 QUIZ LUBBEEK
Sat 08/02 12:30 SPORT'O'DROOM NIET BESCHIKBAAR

GEEN BASKET ACTIVITEITEN IN SPORT'0'DROOM MOGELIJK

Fri 14/02 18:00 MAANDELIJKSE MEISJESTRAINING U8-U10-U12

SPORT'O'DROOM

Tweede vrijdag van de maand 18u-19u30

Wed 26/02 13:00 SCHOOLVAKANTIE - GEEN MULTI-MOVE
Sun 01/03 00:30 MAART STEAKDAG
Fri 06/03 18:00 SPORT'O'DROOM NIET BESCHIKBAAR VOOR U8 & U10
Fri 06/03 19:00 SPORT'O'DROOM NIET BESCHIKBAAR VOOR U18

Komende Wedstrijden (bron: VBL)

Datum Thuis/Bezoekers Sporthal
18 Jan 2020 09:00
ING1442LAB08 (Niet gekend)
Basket Betekom G14 A Hageland United G14 A Sporthal de Tumkens
18 Jan 2020 12:00
ING1222CAH10 (Niet gekend)
K. Vabco Mol BBC G12 A Hageland United G12 A Sporthal Rozenberginstituut
18 Jan 2020 12:00
ING1242IED10 (Niet gekend)
Bavi Vilvoorde G12 B Hageland United G12 B Stedelijke Sporthal Vilvoorde
18 Jan 2020 13:00
ING0842UED08 (Niet gekend)
Hageland United G08 A Dynamo Bertem G08 A Sport'o'droom
18 Jan 2020 13:00
ING1042AKAB08 (Niet gekend)
Hageland United G10 B BC Grimbergen G10 A Sport'o'droom
18 Jan 2020 15:00
ING1042ANAB08 (Niet gekend)
Hageland United G10 C GSG Aarschot G10 B Sport'o'droom
18 Jan 2020 20:00
VBDSE11ACF16 (Niet gekend)
Strombeek Beavers Wemmel Basket Club DSE A Hageland United DSE A Sporthal Campus Wemmel
18 Jan 2020 20:30
VBHSE21AGB16 (Niet gekend)
Triton Leuven HSE A Hageland United HSE A Campus Redingenhof
19 Jan 2020 11:00
INJ1842FAB08 (Niet gekend)
Stella Artois Leuven Bears J18 C Hageland United J18 A Stedelijke Sportzaal Wilsele Centrum
19 Jan 2020 13:00
VBG08PE7AJ09 (Niet gekend)
2B|SAFE Tienen G08 A Hageland United G08 A Sportschuur Tienen
19 Jan 2020 13:10
VBG08PE7KI09 (Niet gekend)
Hageland United G08 B GSG Aarschot G08 B Sportschuur Tienen
19 Jan 2020 13:20
VBG08PE7AL09 (Niet gekend)
2B|SAFE Tienen G08 A Hageland United G08 C Sportschuur Tienen
19 Jan 2020 13:20
VBG08PE7CJ09 (Niet gekend)
2B|SAFE Tienen G08 C Hageland United G08 A Sportschuur Tienen
19 Jan 2020 13:30
VBG08PE7FK09 (Niet gekend)
Clem Scherpenheuvel G08 A Hageland United G08 B Sportschuur Tienen
19 Jan 2020 13:40
VBG08PE7IL09 (Niet gekend)
GSG Aarschot G08 B Hageland United G08 C Sportschuur Tienen