Kalender

March 2019

Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
24
25
26
27
28
1
2
 
 
 
 
 
 

UNIT1 - Sport'o'droom Boutersem

 
 
3
4
5
6
7
8
9
 

9u - 12u Sporthal Demervallei

3 ploegen

Samenkomst & gezamenlijke opwarming: 08.40
Gezamenlijke afsluiting: 12.05

 
 

UNIT1 - Sport'o'droom Boutersem

 
 

UNIT1&3 - Sport'o'droom Boutersem

 
 
 
 
 
 

Schoolvakantie - GEEN TRAINING

 
 

Schoolvakantie - GEEN TRAINING

 
 
 
 

Volledige zaal - Sport'o'droom Boutersem

 
 

UNIT1 - Sport'o'droom Boutersem

 
 

UNIT3 - Sport'o'droom Boutersem

 
 
 
 

UNIT1 - Sport'o'droom Boutersem

 
 
 
 

UNIT1 - Sport'o'droom Boutersem

 
 
10
11
12
13
14
15
16
 

UNIT3 - Sport'o'droom Boutersem

 
 

UNIT1 - Sport'o'droom Boutersem

 
 

UNIT1&3 - Sport'o'droom Boutersem

 
 
 
 
 
 

TURNZAAL - Sport'o'droom Boutersem

Winterperiode - Start om 13u ipv 13u30

 
 

TURNZAAL - Sport'o'droom Boutersem

Winterperiode

 
 

TURNZAAL - Sport'o'droom Boutersem

Winterperiode

 
 

Volledige zaal - Sport'o'droom Boutersem

 
 

UNIT1 - Sport'o'droom Boutersem

 
 

UNIT3 - Sport'o'droom Boutersem

 
 
 
 

UNIT1 - Sport'o'droom Boutersem

 
 
 
 

UNIT1 - Sport'o'droom Boutersem

 
 

9u - 12u Sporthal Redingenhof

2 ploegen

 

Samenkomst & gezamenlijke opwarming: 08.40
Gezamenlijke afsluiting: 12.05

 
 
17
18
19
20
21
22
23
 

9u - 12u Stedelijke Sporthal Landen

4 ploegen

Samenkomsr & gezamelijke opwarming 08:40

Gezamelijke afsluiting 12:05

 
 

UNIT3 - Sport'o'droom Boutersem

 
 

UNIT1 - Sport'o'droom Boutersem

 
 

UNIT1&3 - Sport'o'droom Boutersem

 
 
 
 
 
 

TURNZAAL - Sport'o'droom Boutersem

Winterperiode - Start om 13u ipv 13u30

 
 

TURNZAAL - Sport'o'droom Boutersem

Winterperiode

 
 

TURNZAAL - Sport'o'droom Boutersem

Winterperiode

 
 

Volledige zaal - Sport'o'droom Boutersem

 
 

UNIT1 - Sport'o'droom Boutersem

 
 

UNIT3 - Sport'o'droom Boutersem

 
 
 
 

UNIT1 - Sport'o'droom Boutersem

 
 
 
 

UNIT1 - Sport'o'droom Boutersem

 
 

Twee-wekelijkse extra training - Vandaag uitzonderlijk U12 & Meisjes training

Uren : 18:30 - 19:30

UNIT2 & UNIT3

 
 

 

3 ploegen

Samenkomst & gezamenlijke opwarming: 08.40
Gezamenlijke afsluiting: 12.05

 
24
25
26
27
28
29
30
 

UNIT3 - Sport'o'droom Boutersem

 
 

UNIT1 - Sport'o'droom Boutersem

 
 

UNIT1&3 - Sport'o'droom Boutersem

 
 
 
 
 
 

TURNZAAL - Sport'o'droom Boutersem

Winterperiode - Start om 13u ipv 13u30

 
 

TURNZAAL - Sport'o'droom Boutersem

Winterperiode

 
 

TURNZAAL - Sport'o'droom Boutersem

Winterperiode

 
 

Volledige zaal - Sport'o'droom Boutersem

 
 

UNIT3 - Sport'o'droom Boutersem

 
 

UNIT1 - Sport'o'droom Boutersem

 
 
 
 

UNIT1 - Sport'o'droom Boutersem

 
 
 
 

UNIT1 - Sport'o'droom Boutersem

 
 

UNIT 3

Uren : 18:30 - 19:30

 

 
 
 

9u - 12u Sporthal Lubbeek

Ingeschreven (22 ploegen) : 0076 BC Machelen-Diegem (1 ploeg), 0660 2B/I Safe Tienen (3 ploegen), 1210 Leuven Bears (2 ploegen),  1372 LSV Basket Landen (3 ploegen), 1419 Betekom (1 ploeg), 1519 Dynamo Bertem (1 ploeg), 1888 GSG Aarschot (2 ploegen), 1916 BBC Haacht (1 ploeg), 2598 Kortenberg Young Devils (1 ploeg), 2610 Boortmeerbeek (2 ploegen),  5015 Lubbeek B-Ball (5 ploegen)

 
31
1
2
3
4
5
6