Komende Wedstrijden (bron: VBL)

Datum Thuisploeg Bezoekers Sporthal
INJ1641LBD01 2B|SAFE Tienen J16 A Hageland United J16 A Sportschuur Tienen
INJ1431JBD01 KYD Kortenberg Young Devils G14 A Hageland United G14 A Sporthal Erps-Kwerps
BVBG12PEDA02 Hageland United G12 A BBC Haacht G12 A Sport'o'droom
INJ1441QEF06 Hageland United G14 B Basket Groot Zemst G14 A Sport'o'droom
ING1241ASEC09 31 Oct 2020 12:00 Femina Habac Sint-Truiden G12 C Hageland United G12 B Trudosporthal
BVBG12PEDA02 31 Oct 2020 13:15 Hageland United G12 A BBC Haacht G12 A Sport'o'droom
BVBJ16PDDA02 31 Oct 2020 13:15 Hageland United J16 A KYD Kortenberg Young Devils J16 A Sport'o'droom
ING1031FCE06 31 Oct 2020 15:15 Hageland United G10 A Oxaco BBC Boechout G10 A Sport'o'droom
ING1031DHB06 31 Oct 2020 15:15 Hageland United G10 B Bavi Vilvoorde G10 A Sport'o'droom
INJ1841JBD01 Hades Kiewit BBC J18 B Hageland United J18 A Kiewit
BVBG14PEDA02 01 Nov 2020 12:00 GSG Aarschot G14 B Hageland United G14 A Stedelijke Sporthal Demervallei
INJ1641LDC02 Hageland United J16 A L.S.V. Basket Landen J16 A Sport'o'droom
INJ1841JDC02 Hageland United J18 A Stevoort BBC J18 B Sport'o'droom
INJ1431JDC02 Hageland United G14 A Toyota Wouters Diest G14 A Sport'o'droom
VBHSE21AGD04 Thor Tervuren HSE A Hageland United HSE A Sporthal Diependal
INJ1441QED08 Hageland United G14 B Dino Brussels G14 B Sport'o'droom
INJ1441QEB02 07 Nov 2020 15:15 Hageland United G14 B Stella Artois Leuven Bears G14 D Sport'o'droom
VBHSE21AGD04 07 Nov 2020 20:30 Thor Tervuren HSE A Hageland United HSE A Sporthal Diependal
VBDSE21ACD06 BC Opwijk DSE A Hageland United DSE R Gemeentelijk Sporthal Opwijk
ING1031FCD09 08 Nov 2020 10:00 Hageland United G10 A Titans Basketball Bonheiden G10 A Sport'o'droom
VBHSE21ADJ09 Hageland United HSE A S.K.Eternit Kapelle o/d Bos HSE A Sporthal Lubbeek
INJ1641LDA09 14 Nov 2020 13:15 Hageland United J16 A Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) J16 A Sport'o'droom
INJ1441QEC09 14 Nov 2020 13:15 Hageland United G14 B Bavi Vilvoorde G14 B Sport'o'droom
ING1231LDA09 14 Nov 2020 13:15 Hageland United G12 A Stella Artois Leuven Bears G12 A Sport'o'droom
ING1031FBC11 14 Nov 2020 13:30 Horticult Kontich Wolves G10 A Hageland United G10 A Sporthal Sint Rita
ING1041AQDA09 14 Nov 2020 14:30 Hageland United G10 D L.S.V. Basket Landen G10 B Sporthal Lubbeek
INJ1431JDA09 14 Nov 2020 15:15 Hageland United G14 A Stella Artois Leuven Bears G14 B Sport'o'droom
ING1031DHF11 14 Nov 2020 15:15 Hageland United G10 B Strombeek Beavers Wemmel Basket Club G10 A Sport'o'droom
INJ1841JDA09 14 Nov 2020 17:00 Hageland United J18 A Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) J18 B Sporthal Lubbeek
VBDSE21ADJ09 14 Nov 2020 19:00 Hageland United DSE R BC Streek Inn Vilvoorde DSE R Sporthal Lubbeek
VBHSE21ADJ09 14 Nov 2020 21:00 Hageland United HSE A S.K.Eternit Kapelle o/d Bos HSE A Sporthal Lubbeek
ING1041DEC09 15 Nov 2020 14:00 Toyota Wouters Diest G10 A Hageland United G10 C KTA Complex Diest
ING1041AQFD10 21 Nov 2020 09:00 Stella Artois Leuven Bears G10 D Hageland United G10 D Campus Redingenhof
INJ1641LFD10 21 Nov 2020 11:00 Basket Betekom J16 A Hageland United J16 A Sporthal de Tumkens
INJ1841JFD10 21 Nov 2020 11:00 Hubo Limburg United J18 B Hageland United J18 A Gemeentelijke Sporthal Lakerveld
INJ1441QAE10 21 Nov 2020 12:30 BC Grimbergen G14 B Hageland United G14 B Sporthal J. Vertommen
ING1031FCH12 21 Nov 2020 13:15 Hageland United G10 A BC Guco Lier Vzw G10 A Sport'o'droom
ING1241ASCB10 21 Nov 2020 15:15 Hageland United G12 B 2B|SAFE Tienen G12 B Sport'o'droom
ING1041DCB10 21 Nov 2020 15:15 Hageland United G10 C 2B|SAFE Tienen G10 A Sport'o'droom
VBHSE21AHD10 21 Nov 2020 19:00 Stella Artois Leuven Bears HSE D Hageland United HSE A Stedelijke Sportzaal Wilsele Centrum
VBHSE21AHD10 21 Nov 2020 19:00 Stella Artois Leuven Bears HSE D Hageland United HSE A Stedelijke Sportzaal Wilsele Centrum
VBDSE21AHD10 21 Nov 2020 20:00 Merchtem Eagles DSE A Hageland United DSE R Tuinbouwschool
VBDSE21AHD10 21 Nov 2020 20:00 Merchtem Eagles DSE A Hageland United DSE R Tuinbouwschool
ING1231LFD10 22 Nov 2020 09:00 Clem Scherpenheuvel G12 A Hageland United G12 A Stedelijke Sporthal Scherpenheuvel
ING1031DCH12 22 Nov 2020 09:00 BC Machelen-Diegem G10 A Hageland United G10 B Sporthal Heirbaan Machelen
ING0841QAE10 22 Nov 2020 10:00 B.C. Gems Diepenbeek G08 A Hageland United G08 A Demerstrand
INJ1431JFD10 22 Nov 2020 12:00 GSG Aarschot G14 B Hageland United G14 A Stedelijke Sporthal Demervallei
INJ1431JCD07 Toyota Wouters Diest G14 A Hageland United G14 A KTA Complex Diest
ING1031FEC13 28 Nov 2020 10:00 Oxaco BBC Boechout G10 A Hageland United G10 A Capenberg Oxaco Center
ING0841QDE03 28 Nov 2020 10:15 Basket Zonhoven G08 A Hageland United G08 A Evenementenhal Den Dijk Zonhoven
ING1031DBH13 28 Nov 2020 12:00 Bavi Vilvoorde G10 A Hageland United G10 B Stedelijke Sporthal Vilvoorde
INJ1441QFE01 28 Nov 2020 12:30 Basket Groot Zemst G14 A Hageland United G14 B Sporthal Hofstade Heide
ING1241ASBC05 28 Nov 2020 12:30 2B|SAFE Tienen G12 B Hageland United G12 B Sportschuur Tienen
BVBG12PEDB03 28 Nov 2020 13:15 Hageland United G12 A Stella Artois Leuven Bears G12 A Sport'o'droom
BVBG14PEAC03 28 Nov 2020 13:15 Hageland United G14 A BC Grimbergen G14 A Sport'o'droom
BVBG12PEDB03 28 Nov 2020 13:15 Hageland United G12 A Stella Artois Leuven Bears G12 A Sport'o'droom
BVBG14PEAC03 28 Nov 2020 13:15 Hageland United G14 A BC Grimbergen G14 A Sport'o'droom
BVBJ16PDDB03 28 Nov 2020 15:00 Dino Brussels J16 A Hageland United J16 A Sporthal Emanuel Hiel
BVBJ16PDDB03 28 Nov 2020 15:00 Dino Brussels J16 A Hageland United J16 A Sporthal Emanuel Hiel
ING1041AQDC02 28 Nov 2020 15:15 Hageland United G10 D Femina Habac Sint-Truiden G10 C Sport'o'droom
VBDSE21ADF11 28 Nov 2020 17:00 Hageland United DSE R Strombeek Beavers Wemmel Basket Club DSE R Sporthal Lubbeek
VBDSE21ADF11 28 Nov 2020 17:00 Hageland United DSE R Strombeek Beavers Wemmel Basket Club DSE R Sporthal Lubbeek
VBHSE21ADM11 28 Nov 2020 19:00 Hageland United HSE A Boortmeerbeek & Berg Bulldogs HSE A Sporthal Lubbeek
VBHSE21ADM11 28 Nov 2020 19:00 Hageland United HSE A Boortmeerbeek & Berg Bulldogs HSE A Sporthal Lubbeek
ING1041DDC02 29 Nov 2020 14:00 GSG Aarschot G10 C Hageland United G10 C Stedelijke Sporthal Demervallei
ING0841QED08 Hageland United G08 A Basket Zonhoven G08 A Sport'o'droom
ING1041AQBD01 05 Dec 2020 10:30 2B|SAFE Tienen G10 B Hageland United G10 D Sportschuur Tienen
ING0841QFE01 05 Dec 2020 11:30 Koninklijke BBC Union Leopoldsburg G08 A Hageland United G08 A Sporthal 't Geleeg
ING1031FCG14 05 Dec 2020 13:15 Hageland United G10 A GSG Aarschot G10 A Sport'o'droom
ING1241ASCA01 05 Dec 2020 13:15 Hageland United G12 B Stella Artois Leuven Bears G12 C Sport'o'droom
ING1231LBD01 05 Dec 2020 14:30 2B|SAFE Tienen G12 A Hageland United G12 A Sportschuur Tienen
ING1041DCA01 05 Dec 2020 15:15 Hageland United G10 C Clem Scherpenheuvel G10 A Sport'o'droom
ING1031DHD14 05 Dec 2020 15:15 Hageland United G10 B BC Asse-Ternat G10 A Sport'o'droom
INJ1641LDF05 05 Dec 2020 17:00 Hageland United J16 A Basket Betekom J16 A Sporthal Lubbeek
VBDSE21AGD04 05 Dec 2020 18:30 Thor Tervuren DSE A Hageland United DSE R Sporthal Diependal
VBDSE21AGD04 05 Dec 2020 18:30 Thor Tervuren DSE A Hageland United DSE R Sporthal Diependal
VBHSE21ALD12 06 Dec 2020 13:30 BBC Haacht HSE A Hageland United HSE A Den Dijk Wespelaar (Hal 1)
VBHSE21ALD12 06 Dec 2020 13:30 BBC Haacht HSE A Hageland United HSE A Den Dijk Wespelaar (Hal 1)
ING1031FGC07 12 Dec 2020 10:00 GSG Aarschot G10 A Hageland United G10 A Stedelijke Sporthal Demervallei
ING1241ASDC02 12 Dec 2020 13:30 Basket Lummen G12 C Hageland United G12 B Sportcomplex Vijfsprong
ING1041DBC05 12 Dec 2020 14:30 2B|SAFE Tienen G10 A Hageland United G10 C Sportschuur Tienen
ING1031DDH07 12 Dec 2020 14:45 BC Asse-Ternat G10 A Hageland United G10 B Sportloods Waalborre
ING0841QEC09 12 Dec 2020 17:00 Hageland United G08 A Basket Lummen G08 A Sporthal Lubbeek
VBHSE21ADC13 12 Dec 2020 19:00 Hageland United HSE A Basket Groot Zemst HSE A Sporthal Lubbeek
VBHSE21ADC13 12 Dec 2020 19:00 Hageland United HSE A Basket Groot Zemst HSE A Sporthal Lubbeek
BVBG14PEAB01 19 Dec 2020 17:00 Hageland United G14 A Bct Overijse G14 A Sporthal Lubbeek
VBDSE21ADB12 09 Jan 2021 17:00 Hageland United DSE R BC Grimbergen DSE R Sporthal Lubbeek
VBDSE21ADB12 09 Jan 2021 17:00 Hageland United DSE R BC Grimbergen DSE R Sporthal Lubbeek
VBHSE21ADB14 09 Jan 2021 19:00 Hageland United HSE A KYD Kortenberg Young Devils HSE A Sporthal Lubbeek
VBHSE21ADB14 09 Jan 2021 19:00 Hageland United HSE A KYD Kortenberg Young Devils HSE A Sporthal Lubbeek
VBHSE21AND15 16 Jan 2021 18:30 2B|SAFE Tienen HSE B Hageland United HSE A Sportschuur Tienen
VBHSE21AND15 16 Jan 2021 18:30 2B|SAFE Tienen HSE B Hageland United HSE A Sportschuur Tienen
VBDSE21ALD13 17 Jan 2021 13:30 BBC Haacht DSE R Hageland United DSE R Den Dijk Wespelaar (Hal 1)
VBDSE21ALD13 17 Jan 2021 13:30 BBC Haacht DSE R Hageland United DSE R Den Dijk Wespelaar (Hal 1)
VBHSE21AED16 23 Jan 2021 18:00 De Rode Leeuwen HSE A Hageland United HSE A Sporthal Wauterbos
VBHSE21AED16 23 Jan 2021 18:00 De Rode Leeuwen HSE A Hageland United HSE A Sporthal Wauterbos
BVBG14PEDA02 30 Jan 2021 12:00 GSG Aarschot G14 B Hageland United G14 A Stedelijke Sporthal Demervallei
BVBJ16PDDA02 30 Jan 2021 15:15 Hageland United J16 A KYD Kortenberg Young Devils J16 A Sport'o'droom
VBDSE21ADA19 30 Jan 2021 17:00 Hageland United DSE R Jets Basket Zaventem DSE R Sporthal Lubbeek
VBDSE21AID16 06 Feb 2021 20:00 Londerzeelse Dunkers DSE R Hageland United DSE R Sporthal Verma Malderen
VBDSE21AID16 06 Feb 2021 20:00 Londerzeelse Dunkers DSE R Hageland United DSE R Sporthal Verma Malderen
VBHSE21AID18 06 Feb 2021 20:30 Triton Leuven HSE A Hageland United HSE A Campus Redingenhof
VBHSE21AID18 06 Feb 2021 20:30 Triton Leuven HSE A Hageland United HSE A Campus Redingenhof
VBDSE21ADJ09 13 Feb 2021 17:00 Hageland United DSE R BC Streek Inn Vilvoorde DSE R Sporthal Lubbeek
VBHSE21ADK19 13 Feb 2021 19:00 Hageland United HSE A Notre Dame Leuven HSE A Sporthal Lubbeek
VBHSE21ADK19 13 Feb 2021 19:00 Hageland United HSE A Notre Dame Leuven HSE A Sporthal Lubbeek
VBHSE21AAD20 20 Feb 2021 18:30 Dynamo Bertem HSE B Hageland United HSE A Gemeentelijke Sporthal Bertem
VBHSE21AAD20 20 Feb 2021 18:30 Dynamo Bertem HSE B Hageland United HSE A Gemeentelijke Sporthal Bertem
VBDSE21AKD18 20 Feb 2021 18:45 Boortmeerbeek & Berg Bulldogs DSE R Hageland United DSE R Sporthal Boortmeerbeek
VBDSE21AKD18 20 Feb 2021 18:45 Boortmeerbeek & Berg Bulldogs DSE R Hageland United DSE R Sporthal Boortmeerbeek
VBDSE21ADA19 27 Feb 2021 17:00 Hageland United DSE R Jets Basket Zaventem DSE R Sporthal Lubbeek
VBHSE21ADF21 27 Feb 2021 19:00 Hageland United HSE A Clem Scherpenheuvel HSE B Sporthal Lubbeek
VBHSE21ADF21 27 Feb 2021 19:00 Hageland United HSE A Clem Scherpenheuvel HSE B Sporthal Lubbeek
VBDSE21AJD20 06 Mar 2021 16:00 BC Streek Inn Vilvoorde DSE R Hageland United DSE R Luchtdraaghal Houtem (Blaashal)
VBDSE21AJD20 06 Mar 2021 16:00 BC Streek Inn Vilvoorde DSE R Hageland United DSE R Luchtdraaghal Houtem (Blaashal)
VBHSE21AJD22 06 Mar 2021 20:00 S.K.Eternit Kapelle o/d Bos HSE A Hageland United HSE A Sporthal Eternit
VBHSE21AJD22 06 Mar 2021 20:00 S.K.Eternit Kapelle o/d Bos HSE A Hageland United HSE A Sporthal Eternit
VBDSE21ADG15 13 Mar 2021 17:00 Hageland United DSE R Thor Tervuren DSE A Sporthal Lubbeek
VBDSE21ADG15 13 Mar 2021 17:00 Hageland United DSE R Thor Tervuren DSE A Sporthal Lubbeek
VBHSE21ADG17 13 Mar 2021 19:00 Hageland United HSE A Thor Tervuren HSE A Sporthal Lubbeek
VBHSE21ADG17 13 Mar 2021 19:00 Hageland United HSE A Thor Tervuren HSE A Sporthal Lubbeek
VBDSE21ADC17 27 Mar 2021 17:00 Hageland United DSE R BC Opwijk DSE A Sporthal Lubbeek
VBDSE21ADC17 27 Mar 2021 17:00 Hageland United DSE R BC Opwijk DSE A Sporthal Lubbeek
VBHSE21ADH23 27 Mar 2021 19:00 Hageland United HSE A Stella Artois Leuven Bears HSE D Sporthal Lubbeek
VBHSE21ADH23 27 Mar 2021 19:00 Hageland United HSE A Stella Artois Leuven Bears HSE D Sporthal Lubbeek
VBHSE21AMD24 10 Apr 2021 20:45 Boortmeerbeek & Berg Bulldogs HSE A Hageland United HSE A Sporthal Boortmeerbeek
VBHSE21AMD24 10 Apr 2021 20:45 Boortmeerbeek & Berg Bulldogs HSE A Hageland United HSE A Sporthal Boortmeerbeek
VBDSE21ADH21 17 Apr 2021 17:00 Hageland United DSE R Merchtem Eagles DSE A Sporthal Lubbeek
VBDSE21ADH21 17 Apr 2021 17:00 Hageland United DSE R Merchtem Eagles DSE A Sporthal Lubbeek
VBHSE21ADL25 17 Apr 2021 19:00 Hageland United HSE A BBC Haacht HSE A Sporthal Lubbeek
VBHSE21ADL25 17 Apr 2021 19:00 Hageland United HSE A BBC Haacht HSE A Sporthal Lubbeek
VBDSE21AFD22 24 Apr 2021 18:00 Strombeek Beavers Wemmel Basket Club DSE R Hageland United DSE R Sporthal Campus Wemmel
VBDSE21AFD22 24 Apr 2021 18:00 Strombeek Beavers Wemmel Basket Club DSE R Hageland United DSE R Sporthal Campus Wemmel
VBHSE21ACD26 24 Apr 2021 19:00 Basket Groot Zemst HSE A Hageland United HSE A Sporthal Waterleest
VBHSE21ACD26 24 Apr 2021 20:00 Basket Groot Zemst HSE A Hageland United HSE A Sporthal Waterleest
VBHSE21ABD01 01 May 2021 20:00 KYD Kortenberg Young Devils HSE A Hageland United HSE A Sporthal Erps-Kwerps
VBDSE21ABD01 01 May 2021 20:30 BC Grimbergen DSE R Hageland United DSE R Sporthal J. Vertommen
VBDSE21ADL02 08 May 2021 17:00 Hageland United DSE R BBC Haacht DSE R Sporthal Lubbeek
VBHSE21ADN02 08 May 2021 19:00 Hageland United HSE A 2B|SAFE Tienen HSE B Sporthal Lubbeek
VBHSE21ADE03 22 May 2021 19:00 Hageland United HSE A De Rode Leeuwen HSE A Sporthal Lubbeek